Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Приймаємо дзвінки щодня: з 8:00–20:00
Відправка Укрпошта, Нова Пошта

0
Мій кошик

Статті

  • Серед овочевих та ягідних культур найбільш поширеним шкідником, який вражає бульби, коріння та стебла рослин є Ведмедка (капустянка). Якщо ви помічаєте, що городні рослини чи саджанці почали чахнути, а на городі з'явилися нори до 10 см у діаметрі – можливо, на вашому городі з'явилася капустянка.
    24 жовтня 2022
  • Каліфорнійська щитівка – небезпечний карантинний шкідник, який щороку розширює ареал проживання. Вражає практично всі види плодових дерев, декоративні та кімнатні рослини. Боротися зі щитівкою складно, але можливо - наша стаття допоможе розібратися, що таке щитівка і як її позбутися.
    24 жовтня 2022
  • Поширеним шкідником, який приносить великі втрати врожайності капусти, є капустяний білан, інші назви - білянка або капустянка. Це метелик невеликих розмірів, який на стадії гусениці об'їдає листя рослин, тим самим роблячи капусту непридатною для споживання. Набувають своєї максимальної активності вдень, у сонячну погоду. Здатні завдати великої шкоди капустяним культурам у швидкі терміни, ушкоджуючи якість та зовнішній вигляд рослини.
    24 жовтня 2022
  • Сімейство Білокрилки – група дрібних комах, зовні схожих на метеликів. Але цей білий метелик далеко не нешкідлива комаха, численні популяції білокрилки здатні звести нанівець всі зусилля з вирощування рослин. Ми підготували статтю з подробицями про цього шкідника та описали способи боротьби з ним.
    24 жовтня 2022
  • Совка городня - всеїдний шкідник для понад 40 культурних рослин, серед яких пасльонові, хрестоцвіті, ягідні культури, виноград, лікарські рослини, квіти. У нашій статті ми докладно розповімо про особливості розвитку совки городньої та способи боротьби з нею.
    24 жовтня 2022
  • Горохова попелиця на рослинах - поширений та небезпечний шкідник, який у короткий термін може значно зашкодити бобовим культурам і навіть повністю знищити їх. Про те, як ефективно подолати горохову попелицю різними способами – у нашій статті.
    23 жовтня 2022
  • Попелиця на рослинах є найнебезпечнішим шкідником, вплив якого полягає у пошкодженні рослин шляхом висмоктування їх соків, що призводить до зменшення плодоношення, утворення галлів, загибелі рослини. Крім цього попелиця залишає за собою солодкуваті виділення, що приваблює інших небажаних "гостей" - наприклад, мурах. Як і інші шкідники, попелиця переносить фітопатогенні віруси, один із підвидів попелиці може переносити до сотні видів хвороб рослин.
    20 жовтня 2022
  • Колорадський жук найбільш шкідлива комаха для картоплі та інших рослин сімейства пасльонових. Характеризується вражаючою витривалістю та здатністю генерувати кілька популяцій за один сезон. Без застосування способів боротьби, колорадський жук здатний знищити величезні площі рослин і завдати повної шкоди врожаю
    19 жовтня 2022
  • Вирощування картоплі з насіння – справа не проста і клопітна, але, як стверджують ті, хто ризикнув і спробував оновити посадковий матеріал цього важливого у нас в Україні овоча – у результаті це виходить цікаво та захоплююче.
    29 січня 2022
  • Різноманітність сортів моркви в Україні може одночасно і порадувати, і спантеличити – як вибрати відповідний сорт? Безліч характеристик, смак, довжина плодів, строки дозрівання, величина серцевини і т.д. - у кожного сорту поєднання цих характеристик різне. Щоб правильно підібрати сорт моркви - дізнайтесь, до якого сортотипу відноситься сорт, і наша стаття допоможе Вам.
    25 червня 2021
  • Для того, щоб правильно розрахувати необхідну кількість насіння, яка потрібна для конкретної площі - треба знати, скільки насіння в одному грамі, адже саме в грамах виробники часто вказують фасування в пакетиках.
    14 червня 2021
  • При виборі місця враховують стан під'їзних шляхів, можливості зрошення, використання додаткової робочої сили в період збирання врожаю та збуту. Під насадження малини найбільш придатні рівні ділянки чи схили (3-5 грдусов). На таких місцях відбувається відтік холодного повітря і, таким чином, зменшується небезпека пошкодження рослин у зимовий період.
    4 квітня 2021
  • Покрокова інструкція для висадки малини: перед висадкою кореневу систему саджанців замочують у воді на 1-2 години, саджанець розміщують у підготовлену борозну розправляючи кореневу систему вздовж ряду, борозну загортають ґрунтом. Якщо є можливість - після висадки зону ряду (шириною 15-20 см) бажано замульчувати перепрілою тирсою або перегноєм.
    4 квітня 2021
  • Соковита, солодка, запашна диня тане в роті і приносить насолоду! Різні за формою та смаковими якостями, дині мають багато сортів. Ось тільки вони люблять рости в однакових умовах сухого та спекотного повітря. Вони не люблять зайвого поливу та вологи. При виборі сорту дині варто враховувати кліматичні умови Вашого регіону, якщо у Вас перші морози трапляються восени, то краще вибирати ранні сорти.
    23 червня 2020
  • Найкращі умови вирощування кавунів в Україні в південних областях, а якщо Ви живете північніше, то у вирощуванні кавунів Вам допоможе теплиця. Так як кавуни теплолюбні, то теплицю потрібно розмістити в сонячному місці. Теплицю необхідно готувати з осені, щоб до весни добре удобрити і збагатити ґрунт органічними добривами.
    5 червня 2020
  • Тара для розсади та правильний підхід до неї – дуже важливий фактор для того, щоб згодом отримати добрий урожай. Тут ми розповімо Вам про типи тари.
    25 січня 2020
  • Процес дражування відбувається у спеціальному пристрої, який називається дражиратор або гранулятор. Відібраним, повноцінним і повноважним насінням наповнюють дражувальні циліндри і зволожують спеціальним розчином так, щоб вони не злипалися. Часто як клейкий розчин застосовують бентонітову глину.
    25 січня 2020
  • Ми рекомендуємо традиційні способи прискорення проростання та схожості насіння. Один із них - вимочування насіння буряків у чистій воді кімнатної температури (не менше 15°С). Тривалість вимочування коливається від 1 до 2 днів із заміною води кожні 2-3 години. Власне, є ще й другий спосіб, дуже схожий на процедуру перевірки насіння на схожість (із застосуванням вологого текстилю).
    20 січня 2020
  • Схожість насіння капусти зберігається 3-4 роки. Звертайте увагу під час купівлі на рік розфасовки насіння. Насіння більшості великих українських та зарубіжних виробників не потребує попереднього очищення та знезараження - вони вже оброблені. Перед посадкою насіння капусти необхідно замочити, а потім загартувати в холодильнику або на вулиці при температурі 0 ... +2 ° С протягом доби. Загартування значно підвищує стійкість насіння та рослин до несприятливих погодних умов, підвищує схожість та витривалість у процесі вегетації. Інкрустоване або дражоване насіння замочувати і загартовувати не треба, воно вже повністю готове до посіву.
    20 січня 2020
  • Перець – рослина, яка потребує правильного підходу від посіву насіння до врожаю. Це теплолюбна рослина, яку необхідно забезпечити регулярним поливом та достатнім освітленням.
    7 грудня 2019
Вгору