-
Коли температура повітря прогрівається до 15 і вище градусів – настає час появи зимуючого шкідника – вишневої мухи. Доречі, час цвітіння акації за спостереженнями, співпадає з періодом вильоту дорослих імаго. Після вильоту особини вишневої мухи здійснюють кладку яєць – це вони роблять під шкіркою у плодах вишні та черешні. Одна муха здатна зробити кладку у 150 плодах!
-
За даними компанії Сингента, кожен однорічний бур’ян на 1 м² посіву пшениці забирає біля 20 кг/га урожаю зерна, відповідно 10 бур’янів до 200 кг/га зерна. Тому знищення бур'янів — це важливий фактор для успішного вирощування овочів та інших рослин.
-
Якщо ви вирішили зайнятися садівництвом або вирощуванням овочів на своїй присадибній ділянці, то необхідно детально ознайомитися з характеристиками ґрунту. Краще відразу визначити, на якому типі ґрунту можна вирощувати ті або інші культури, щоб уникнути зайвих витрат часу та коштів.
-
Підживлення являється важливим фактором в домашньому вирощуванні розсади. Адже від якості розсади буде залежати і наш майбутній врожай.
-
Чорна ніжка (або гниль кореневої шийки рослин)– сама розповсюджена хвороба розсади Чорна ніжка частіше всього вражає розсаду капусти, перців, томатів та баклажанів. І, нажаль, може повністю загубити розсаду, якщо вчасно не прийняти запобіжні міри.
-
Ходить гарбуз по городу, питається свого роду! І не дарма гарбуз вважається головою роду, адже він неймовірно корисний, містить величезну кількість вітамінів та мікроелементів, смачний та ароматний. Що ж потрібно знати про гарбузові, щоб по осені радіти багатому врожаю?
-
Вирощування розсади – процес цікавий та захопливий, але не без неочікуваних «сюрпризів». Ми можемо зіштовхнутися з деякими поширеними проблемами, що виникають в процесі зростання розсади. Які вони і як з ними боротися?
-
Томати – одна з самих популярних овочевих культур в Україні. Розсаду томатів багато городників вирощують самостійно, адже її агротехніка відносно не складна, а результат у більшості випадків – радує. Розгляньмо основні моменти, які допоможуть виростити міцну, сильну розсаду помідорів.
-
Смачна та корисна, капуста є справжньою скарбничкою вітамінів та мінералів. А з яким нетерпінням ми завжди чекаємо салатів з хрусткої, молодої капусти! Та щоб врожай був багатим і не розчарував нас, правильно вибираємо ділянку для капустяних.
-
В сучасному різноманітті насіння часом дуже важко розібратися, особливо якщо це стосується такої популярної культури, як огірок. Сорт чи гібрид? Бджолозапильні чи партенокарпічні? Спробуємо розібратись разом.
-
Баклажани давно зайняли своє почесне місце на наших столах, і, відповідно, присадибних ділянках. А, як відомо, перший крок до отримання гарного врожаю – це міцна, здорова розсада. Чи можливо її виростити вдома? Звичайно! А ми допоможемо Вам в цьому.
-
Щоб отримати гарний врожай капусти – треба заздалегідь подбати про якісну, сильну розсаду. Розглянемо особливості вирощування розсади капусти в домашніх умовах.
-
Ароматний, соковитий і просто дуже-дуже смачний! Це все – томат Кардинал, один із найпопулярніших сортів 20022р.
-
Томати, баклажани, картопля, перець – це найпопулярніші представники роду пасльонових на наших присадибних ділянках. Розглянемо особливості сівозміни для цих культур, а саме найкращі та найгірші рослини-попередники та рослини сусіди.
-
Про томати можна писати нескінченно. Смачні, ароматні, різноманітні за кольором, розміром та смаковими якостями. Існує безліч варіантів їх використання в кулінарії, починаючи від смачних свіжих салатів і закінчуючи сотнями рецептів консервації. Пропонуємо топ 10 сортів насіння томатів за 2022 рік від наших покупців!
-
Правильно вибираємо насіння овочів і зелені. Як розрахувати необхідну кількість насіння для Вашого городу? Скільки насіння в 1 грамі чи пакетику?
-
Білокачанна, цвітна, червонокачанна, брюссельська, брокколі, пекінська, савойська, кольрабі… Смачна та корисна, різноманітна за смаковими якостями та кулінарним застосуванням, капуста вже давно завоювала місце улюблениці на нашому столі та в раціоні. Сьогодні на присадибних ділянках можна зустріти не тільки білокачанну капусту, а і багато інших сортів та видів, а от питання зберігання різної капусти часто залишається відкритим.
-
Буряк та морква традиційно є фаворитами на наших присадибних ділянках. А простота у вирощуванні та висока урожайність дають змогу споживати власноруч вирощені овочі щонайменше до наступної весни. Але як правильно зберігати урожай таким чином, щоб коренеплоди були смачними та соковитими протягом усього терміну зберігання?
-
Наступив листопад і здається, що прийшла пора відпочинку на городі та в саду. Але досвідчені садоводи знають, що це прекрасний час для зимового посіву квітів. Здивовані? Ми спробуємо підказати Вам як і що варто посіяти в саду саме в цей час, щоб навесні Ваші клумби радували раннім пишним цвітінням.
-
Підзимній посів моркви часто викликає здивовані погляди у городників: як? навіщо? та навряд чи це вийде! А от і дарма. Спробуйте, адже якщо дотриматись основних правил і правильно підібрати сорти, то вже на початку літа у Вас буде прекрасний врожай соковитої, свіжої моркви!