-
В сучасному різноманітті насіння часом дуже важко розібратися, особливо якщо це стосується такої популярної культури, як огірок. Сорт чи гібрид? Бджолозапильні чи партенокарпічні? Спробуємо розібратись разом.
-
Баклажани давно зайняли своє почесне місце на наших столах, і, відповідно, присадибних ділянках. А, як відомо, перший крок до отримання гарного врожаю – це міцна, здорова розсада. Чи можливо її виростити вдома? Звичайно! А ми допоможемо Вам в цьому.
-
Щоб отримати гарний врожай капусти – треба заздалегідь подбати про якісну, сильну розсаду. Розглянемо особливості вирощування розсади капусти в домашніх умовах.
-
Ароматний, соковитий і просто дуже-дуже смачний! Це все – томат Кардинал, один із найпопулярніших сортів 20022р.
-
Томати, баклажани, картопля, перець – це найпопулярніші представники роду пасльонових на наших присадибних ділянках. Розглянемо особливості сівозміни для цих культур, а саме найкращі та найгірші рослини-попередники та рослини сусіди.
-
Про томати можна писати нескінченно. Смачні, ароматні, різноманітні за кольором, розміром та смаковими якостями. Існує безліч варіантів їх використання в кулінарії, починаючи від смачних свіжих салатів і закінчуючи сотнями рецептів консервації. Пропонуємо топ 10 сортів насіння томатів за 2022 рік від наших покупців!
-
Правильно вибираємо насіння овочів і зелені. Як розрахувати необхідну кількість насіння для Вашого городу? Скільки насіння в 1 грамі чи пакетику?
-
Білокачанна, цвітна, червонокачанна, брюссельська, брокколі, пекінська, савойська, кольрабі… Смачна та корисна, різноманітна за смаковими якостями та кулінарним застосуванням, капуста вже давно завоювала місце улюблениці на нашому столі та в раціоні. Сьогодні на присадибних ділянках можна зустріти не тільки білокачанну капусту, а і багато інших сортів та видів, а от питання зберігання різної капусти часто залишається відкритим.
-
Буряк та морква традиційно є фаворитами на наших присадибних ділянках. А простота у вирощуванні та висока урожайність дають змогу споживати власноруч вирощені овочі щонайменше до наступної весни. Але як правильно зберігати урожай таким чином, щоб коренеплоди були смачними та соковитими протягом усього терміну зберігання?
-
Наступив листопад і здається, що прийшла пора відпочинку на городі та в саду. Але досвідчені садоводи знають, що це прекрасний час для зимового посіву квітів. Здивовані? Ми спробуємо підказати Вам як і що варто посіяти в саду саме в цей час, щоб навесні Ваші клумби радували раннім пишним цвітінням.
-
Підзимній посів моркви часто викликає здивовані погляди у городників: як? навіщо? та навряд чи це вийде! А от і дарма. Спробуйте, адже якщо дотриматись основних правил і правильно підібрати сорти, то вже на початку літа у Вас буде прекрасний врожай соковитої, свіжої моркви!
-
Квасоля - дуже смачна і корисна рослина, яка за своїм багатим білковим складом близька до м’яса. А ще вона досить проста у вирощуванні та радує нас багатими врожаями . Тож розглянемо питання, як зберегти квасолю на весь зимово-весняний період неушкодженою шкідниками.
-
Осінь приносить садівникам та городникам заслужену нагороду за працю, це час отримати насолоду від багатого врожаю. Та пам’ятаймо про те, що поруч завжди є ті, хто теж готовий ласувати нашим врожаем. Миші та пацюки не нанесуть шкоди оселі та врожаю, якщо вчасно потурбуватися про засоби захисту від гризунів.
-
Складно уявити хоча б один город, де не було б традиційного овочу нашого столу – ріпчастої цибулі. І це абсолютно заслужено, адже ріпчаста цибуля вважається одним із найпоширеніших овочів, що вирощуються по всьому світі. Цей чудовий овоч містить цілий ряд біоактивних речовин і вітамінів, що сприяють підвищенню імунітету людини, має протизапальні властивості. В кінці жовтня настає час для підзимового посіву саджанки, розглянемо його особливості!
-
Слимаки на городі - практично, всеїдний шкідник, здатний зіпсувати або знищити результати нашої працці з вирощування овочів. Як ефективно подолати слимаків на ділянці?
-
Нам часто ставлять питання: як правильно формувати плетисті огірки, щоб отримати більше врожаю. Формування огірків багато городників вважають не обов'язковим, справедливо зауважуючи, що при достатньому харчуванні, поливі та догляді рослина без пасинкування забезпечить гарним урожаєм.
-
Збираємо врожай квасолі, перебираємо зерна на зберігання та посів та... виявляємо ідеально круглі отвори у квасолинах. Така неприємність трапляється досить часто, а її причина - квасолевий зерноїд, який, на жаль, любить квасолю так само, як і ми.
-
Все більше городників саджають овочі під зиму: це і морква, і буряк, і редиска, і часник і салати, а також безліч інших культур, у тому числі і цибуля саджанка.
-
Садова суниця з насіння – чудова можливість у червні отримати відмінний урожай смачних ягід! Суниця садова або полуниця для вирощування у відкритому ґрунті та в кімнатних вазонах - кожен зможе підібрати сорт, який радуватиме всю його родину цілий рік.
-
З кожним днем все більше користувачів починає використовувати інтернет і замовляти продукцію в інтернет-магазинах з доставкою. Для здійснення інтернет-покупок часто потрібна адреса електронної пошти, і наша публікація для тих, хто планує витратити кілька хвилин часу на створення персональної електронної поштової скриньки.