Добрий урожай

Правила повернення товару

Шановні Покупці,

В разі, якщо товар, придбаний в магазині good-harvest.ua не підійшов, або його передумали купувати, ми обов'язково йдемо на зустріч нашому покупцеві і оформляємо повернення товару і оплати за нього.

Як оформити повернення:

Згідно Наказу міністерства Економіки України №103 від 19.04.2007 про Правила продажу товарів на замовлення та поза офісних або торгових приміщень, повернення отриманого товару допускається в протягом 14 календарних днів після його доставки в пункт призначення (відділення Нової Пошти, Укрпошти) або з моменту получ ня товару покупцем у разі адресної доставки.

Повернення товару буде здійснений при дотриманні деяких формальностей, які не займуть багато Вашого часу. Алгоритм повернення товарів, придбаних в магазині good-harvest.com.ua проводиться відповідно Правил продажу на замовлення та поза офісних або торгових приміщень.

1. Переконайтеся, що товар, який Ви хочете повернути, знаходиться в непошкодженій упаковці зі збереженням всіх якісних і кількісних властивостей. Якщо товар пошкоджений, ми також обов'язково повернемо оплату за нього з розрахунку залишкової вартості товару.

2. Скачайте і роздрукуйте "Заява на повернення". Форма заявки призначена для зазначення всіх нюансів, пов'язаних з поверненням, а також, для прискорення обробки заявки. Заяву необхідно підписати і відправити нам разом з товаром за адресою, вказаною в заявці.

3. Повернення товару здійснюється за допомогою послуги Поштового відправлення Укрпошти (НЕ післяплатою).

4. Повернення оплати за товар буде розглянуто і в разі відсутності будь-яких причин для відмови, проведений протягом 30 днів з моменту отримання нами товару і заяви про повернення товару.

З питань повернення товару Ви можете звернутися до нас по електронній пошті або іншим зручним способом комунікації.

Messenger
Viber

Насіння овочів


Насіння зелені


Насіння квітів


Насіння трав


Засоби захисту рослин


Добрива та стимулятори росту