Друзі,

У разі, якщо товар, придбаний в магазині good-harvest.ua не підійшов, або його передумали купувати, ми обов'язково йдемо на зустріч покупцям і протягом 14 днів після отримання замовлення оформляємо повернення товару і оплати за нього.

Як оформити повернення:

Згідно Наказу міністерства Економіки України №103 від 19.04.2007 про Правила продажу товарів на замовлення та поза офісних або торгових приміщень, повернення отриманого товару допускається в протягом 14 календарних днів після його доставки в пункт призначення (відділення Нової Пошти, Укрпошти) або з моменту получ ня товару покупцем у разі адресної доставки.

Повернення товару буде здійснений при дотриманні деяких формальностей, які не займуть багато Вашого часу. Алгоритм повернення товарів, придбаних в магазині good-harvest.ua проводиться відповідно Правил продажу на замовлення та поза офісних або торгових приміщень.

1. Переконайтеся, що товар, який Ви хочете повернути, знаходиться в непошкодженій упаковці зі збереженням всіх якісних і кількісних властивостей. Якщо товар пошкоджений, ми також обов'язково повернемо оплату за нього з розрахунку залишкової вартості товару.

2. Скачайте і роздрукуйте "Заява на повернення". Форма заявки призначена для зазначення всіх нюансів, пов'язаних з поверненням, а також, для прискорення обробки заявки. Заяву необхідно підписати і відправити нам разом з товаром за адресою, вказаною в заявці.

3. Повернення товару здійснюється за допомогою послуги Поштового відправлення Укрпошти (НЕ післяплатою).

4. Повернення оплати за товар буде розглянуто і в разі відсутності будь-яких причин для відмови, проведений протягом 10 днів з моменту отримання нами товару і заяви про повернення товару.

З питань повернення товару Ви можете звернутися до нас по електронній пошті [email protected] або іншим зручним способом комунікації.