Добрий урожай

Політика Good Harvest щодо друкованих каталогів


Терміни

Каталог Good Harvest - щорічне друковане видання інтернет-магазину Good Harvest, надалі - Каталог - інструмент для здійснення замовлення товарів із пропозиції інтернет-магазину Good Harvest.

Інтернет-магазин Good Harvest - видавець Каталогу, який приймає замовлення на відправку каталогів та замовлень по каталогах через канали комунікацій.

Замовники каталогу - особи, що виявили бажання отримати каталог на існуючих умовах відправки, та шляхом звернення через будь які відкриті канали комунікацій інтернет магазину good-harvest.ua.

Канали комунікацій:/strong>

Правила відправки друкованих каталогів Good Harvest

Відправка каталогу здійснюється Укрпоштою, та є безоплатним для замовника каталогу. Вартість каталогу та вартість послуг пересилки Укрпошти оплачуються відправником;

Відправка каталогу здійснюється за адресними даними, які подає замовник каталогу, відправник не перевіряє правильність поданої замовником адреси;

Відправник опрацьовує подані замовником персональні дані згідно діючого законодавства України та використовує їх виключно для відправки каталогу. Відправник не здійснює дзвінків, розсилок чи інших дій, що направлені на комунікацію із замовником каталогу та не передає персональні дані замовників третім особам.

Відправка каталогу передбачає:

а. ) Упакування друкованого каталогу в конверт із зазначенням відправника, адреси відправника, ПІБ замовника каталогу та адреси поштової скриньки замовника;

б.) Передача конверту з каталогом у відділення Укрпошти для подальшої доставки каталогу за адресою замовника. Згідно правил Укрпошти, звичайні листи не підлягають нумерації або кодуванню для відстеження подальшого руху, відповідальність за відправку звичайних листів Укрпошта не несе.

в.) Строки відправки каталогів регламентуються відправником та здійснюються у період 1-5 діб після отримання конкретного замовлення на каталог.

Обмеження відправок друкованих каталогів

Відправник залишає за собою право регулювати кількість відправлених каталогів одному і тому ж замовнику у випадку, коли замовник не використовує каталог для здійснення замовлень товарів. Максимальна кількість відправлених каталогів без послідуючих замовлень товарів - 2 (два). Якщо замовник не використовує 2 і більше видань за призначенням, Відправник визначає каталог для даного замовника не релевантним, та залишає за собою право відмовити замовнику у подальших безкоштовних відправках каталогу.

Форми замовлень на каталог, що надіслані замовниками, по яким обмежуються відправки каталогів, не опрацьовуються, при цьому інформування замовників про відмову у відправці каталогів не здійснюється. Звернення таких замовників через інші канали комунікацій можуть передбачати інформування замовника про обмеження відправок.

Для всіх замовників каталогів, не зважаючи на наявність обмежень у відправці друкованих каталогів, доступна екранна версія друкованого каталогу, зручна для перегляду асортиментної, цінової пропозиції та всіх умов здійснення замовлення через каталог Good Harvest. Версія доступна як для перегляду на сторінці, так і для завантаження на пристрій.

Відправник може обмежити відправку каталогів для будь яких інших осіб, якщо має підстави вважати, що особа замовляє з метою конкурентної оцінки пропозиції, заради колекціонування або інших цілей, не пов’язаних з призначенням друкованого каталогу.

Надсилаючи замовлення на каталог, замовник автоматично підтверджує своє ознайомлення з даними правилами та погодження з ними. У разі непогодження з правилами, дані для замовлення каталогу не надсилаються.

Автоматичні відправки каталогів

Замовникам, які здійснили замовлення товарів по каталогу попереднього сезону від 100 грн, щороку у грудні каталог буде відправлений автоматично, без необхідності оформлювати замовлення каталогу будь яким способом. Відправка здійснюється при наявності адреси поштової скриньки отримувача для доставки каталогу Укрпоштою.

Для зміни адреси або відмови від автоматичної відправки каталогу необхідно звернутися до відправника через форму зворотного зв’язку на сторінці або звернутися у довільній формі через електронну пошту [email protected]

Messenger
Viber

Насіння овочів


Насіння зелені


Насіння квітів


Насіння трав


Засоби захисту рослин


Добрива та стимулятори росту