Добрий урожай

Переваги нашого магазину

Переваги нашого магазину - широкий асортимент, доступні ціни, професійний сервіс. Задоволеність наших покупців - один з найважливіших факторів, якими ми керуємося.


Широкий асортимент

В нашому магазині є безліч товарів, які необхідні всім, хто займається вирощуванням рослин.

Ми постійно працюємо над асортиментом, оптимізуємо його і наповнюємо новинками.

Важливо: в нашому асортименті представлена тільки оригінальна продукція заявлених торгових марок. Неоригінальні товари з заниженою вартістю і без певних якісних характеристик в магазині good-harvest.ua відсутні.

Якщо у Вас є побажання щодо поліпшення або інша інформація по питанню, що вас асортименту, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв'язку, наше керівництво обов'язково ознайомиться з нею.

Доступні ціни

Робота з надійними постачальниками і довгострокове співробітництво з ними дає нам у зможності формувати доступні ціни на всі представлені групи товарів. Також, для економії Ваших коштів у нас діють акційні пропозиції та постійні знижки.

Сервіс

Задоволеність наших клієнтів - один з найважливіших факторів, якими ми керуємося.

Для наших клієнтів працює телефонна підтримка, наші менеджери консультують з питань, пов'язаних з продукцією та умовами співпраці. Не знаєте, який сорт насіння підійде Вам або, який субстрат краще використовувати для Ваших улюблених рослин? Телефонуйте, ми постараємося Вам допомогти.

Ми обслуговуємо покупців по всій території України з зручними для них умовами оплати і доставки.

Передумали купувати, а товар вже доставлений? Замовлення, які Ви зробите у нас на сайті, в разі необхідності Ви зможете повернути нам протягом 14 днів. Ми зможемо прийняти у Вас товар в непошкодженій і повністю цілісної упаковці за адресою вул. Марка Вовчка, 14. Для того, щоб заощадити Ваш час, для повернення товару необхідно попередньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете позвонити нам або скористатися формою зворотного зв'язку .

Комунікації

Ми цінуємо наших клієнтів і їх величезний досвід в питаннях рослинництва. Всі користувачі, зареєстровані на сайті good-harvest.ua можуть ділитися своїми знаннями і секретами, отримуючи за це вигідні знижки в програмі лояльності, яка вступає в дію навесні 2015 року. Вже зараз Ви можете відправляти свої статті на адресу .

Messenger
Viber