Добрий урожай

Переваги нашого магазину

Переваги нашого магазину - широкий асортимент, доступні ціни, професійний сервіс. Задоволеність наших покупців - один з найважливіших факторів, якими ми керуємося.


Широкий асортимент

В нашому магазині є безліч товарів, які необхідні всім, хто займається вирощуванням рослин.

Ми постійно працюємо над асортиментом, оптимізуємо його і наповнюємо новинками.

Важливо: в нашому асортименті представлена тільки оригінальна продукція заявлених торгових марок. Неоригінальні товари з заниженою вартістю і без певних якісних характеристик в магазині good-harvest.ua відсутні.

Якщо у Вас є побажання щодо поліпшення або інша інформація відносно асортименту, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв'язку, наше керівництво обов'язково ознайомиться з нею.

Доступні ціни

Робота з надійними постачальниками і довгострокове співробітництво з ними дає нам можливість формувати доступні ціни на всі представлені групи товарів. Також, для економії Ваших коштів у нас діють акційні пропозиції та постійні знижки.

Сервіс

Задоволеність наших клієнтів - один з найважливіших факторів, якими ми керуємося.

Зручний інтернет-магазин, друкований каталог з першокласною поліграфією, щоденна телефонна підтримка: наші оператори допоможуть оформити замовлення по телефону, зорієнтувати по статусу відправки, поінформувати про умови співпраці.

Ми обслуговуємо покупців по всій території України з зручними для них умовами оплати і доставки.

Передумали купувати, а товар вже доставлений? Замовлення, які Ви зробите у нас на сайті, в разі необхідності Ви зможете повернути нам протягом 14 днів. Ми зможемо прийняти у Вас товар в непошкодженій і повністю цілісної упаковці за адресою 04074, м. Київ, а/с №45. Для того, щоб заощадити Ваш час, для повернення товару необхідно попередньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете позвонити нам або скористатися формою зворотного зв'язку .

Комунікації

Ми цінуємо наших клієнтів і їх величезний досвід в питаннях рослинництва. Всі користувачі, зареєстровані на сайті good-harvest.ua можуть ділитися своїми знаннями і секретами, вже зараз Ви можете відправляти свої статті на адресу .

Messenger
Viber

Насіння овочів


Насіння зелені


Насіння квітів


Насіння трав


Засоби захисту рослин


Добрива та стимулятори росту