Добрий урожай

Система знижок для покупців!

Шукаєте можливість купити якісне насіння і не переплатити? Для Вас ми створили Програму знижок за покупки! Всі здійснені замовлення насіння підсумовуються і вже від 300 грн у Вас з'являється знижка, а всі наступні покупки збільшують знижку до максимальної.
Система знижок для покупців!

10 січень 2018

Загальна сума покупок **

  • 300 грн - 3%
  • 600 грн - 6%
  • 1000 грн - 9%
  • 1500 грн - 12%

** Сума покупок накопичувальна в межах 1 року. Наприклад: У січні 2019 р Олена Петрівна придбала на сайті Добрий Урожай товарів на суму 425 грн і отримала моментальну знижку 3%. У червні 2019 року Олена Петрівна придбала насіння на суму 250 грн - 2-я покупка за рік збільшила загальну суму покупок Олени Петрівни і перевищила 600 грн - тому на 2-ю покупку Олена Петрівна отримала вже 6% знижки і ця знижка закріплюється за нею до червня 2020 року.

Ваша знижка діє рік від моменту останньої покупки. Навіть купуючи 1 раз в рік, але з інтервалом не менше 365 днів між покупками, Ви зберігаєте свою знижку і примножуєте її до максимального розміру.

Програма стартує з 10 січня 2018 року.

Знижка нараховується в процесі обробки замовлення менеджером і відображається в документі про покупку.

У програмі не беруть участь товари ціни з фіксованою ціною. Фіксована ціна - це ціна з максимальною знижкою для всіх клієнтів, незалежно від категорії їх знижки. На товари з фіксованою ціною у рохрахунковому документі не нараховується знижка.

Якщо у Вас виникнуть питання - пишіть на електронну пошту , ми відповімо в максимально короткі терміни.

Знижки для покупців!
Messenger
Viber

Насіння овочів


Насіння зелені


Насіння квітів


Насіння трав


Засоби захисту рослин


Добрива та стимулятори росту